Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Ground Zero GZIB 30BR passief geventileerde behuizing houten behuizing inclusief 12″ IRIDIUM subwoofer met EFP basskanaal aan de voorkant en schuine achterwand. Met de meegeleverde krachtige Ground Zero GZIA 200.2 versterker haal je werkelijk alles uit deze subwoofer. Inclusief originele Bass Remote Controller geleverd om de bass te kunnen regelen vanuit de bestuurdersstoel. De versterker is voorzien van geintegreerde actieve variabele crossovers en ondersteund High Input voor originele OEM systemen zonder RCA input. Deze bundelset bevat een 20mm2 kabelset.
*kleur kabels kan afwijken van de foto*
Vermogen subwoofer:
500W MAX @ 4-Ohm
400W RMS @ 4-Ohm
Vermogen versterker:
550W MAX @ 4-Ohm
460W RMS @ 4-Ohm
Afmeting kist:
40 x 46 x 37cm (LxBxH)
Afmeting versterker:
168 x 175 x 49 mm (LxBxH)
| Artikelnummer | 30BR-200.2-20 |
|---|---|
| Merk: | Ground Zero |
| MAX vermogen: | 500W |
| RMS Vermogen: | 400W |
| Low Pass: | 30 – 250 Hz |
| High Pass: | 40 - 3000 Hz |
| Bass Boost: | 0-12dB (traploos) |
| Bass Remote Controller: | Ja, inclusief |
| High Input aansluiting: | Ja |
| RCA Output: | Nee |
| Klasse: | AB |