Met deze JBL GX-serie speakers haal je het maximale vermogen uit jouw radio of versterker doordat de speakers een weerstand hebben van maar liefst 2.3 Ohm. Voeg daar de Plus One™-wooferconussen, edge-driven softdome-tweeters en een oogstrelend ontwerp aan toe, en je hebt een luidspreker die veel meer doet dan alleen maar geweldig geluid leveren. Bovendien worden deze speakers geleverd met universele speakerringen / adapterringen om het monteren makkelijker te maken. Dit alles voor een prijs om verbaasd over te zijn.
Standaard meegeleverd:
2 Coaxiale Luidsprekers
2 Speaker Grillen
2 Adapterringen
| Artikelnummer | GX602 (OT) |
|---|---|
| Merk: | JBL |
| Categorie: | Luidsprekers |
| Conditie: | Outlet |
| Formaat: | 16,5cm |
| Soort speaker: | Coaxiaal 2-weg |
| MAX vermogen: | 180W |
| RMS Vermogen: | 60W |
| Gevoeligheid: | 92dB |
| Impedantie: | 2.3 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 52mm |
| Frequentiebereik: | 50 - 21.000 Hz |