Zeldzame JBL Shock Wave 1000W12 zware subwoofer in perfecte staat. Heeft kort gediend als demo model. Dubbelspoels parallel @ 1-Ohm aangesloten in 54L slotgepoorte MDF kist. Ideaal voor het aansturen met een monoblock 1-kanaals versterker. Dit is een éénmalige aanbieding voor de liefhebber van exclusieve audio. Deze subwoofer krijgen wij nooit weer!
Fabrieksomschrijving:
De JBL Shock Wave subwoofers leveren een verbluffende basweergave met ongelooflijke nauwkeurigheid. De subwoofer maakt gebruik van een robuuste, spuitgegoten polypropyleen conus met een butylrubberen rand voor uitzonderlijke precisie en sterkte tijdens de conusuitslag, voor nauwkeurige en krachtige bastonen. De geavanceerde luchtstroommotor, gecombineerd met een gegoten aluminium behuizing met geïntegreerde spiderventilatie, zorgt ervoor dat de subwoofer koel blijft voor probleemloze prestaties. Deze 3000W subwoofer kan respectievelijk tot 1000 watt RMS aan. De hittebestendige 4-laags koperen dubbele spreekspoelen van 2 ohm maken het mogelijk om de subwoofer aan te sluiten op een impedantie van 1 ohm voor maximaal vermogen van uw versterker, of op een impedantie van 4 ohm als u een opstelling met meerdere subwoofers gebruikt. De Shock Wave subwoofer werkt even goed in een gesloten als in een basreflexbehuizing, zodat u kunt kiezen voor het type bas dat u voor uw systeem wilt.
Afmetingen kist:
60cm breed
36cm hoog
43,5cm diep
Kenmerken en voordelen subwoofer:
Geavanceerd luchtkoelingssysteem
De Shock Wave subwoofer is voorzien van een geavanceerd luchtkoelingssysteem: de achterplaat
is ontworpen met luchtconvectiegaten en de gegoten aluminium behuizing met geïntegreerde ventilatieopeningen zorgt ervoor dat de subwoofer koel blijft voor probleemloze prestaties.
Materialen van de hoogste kwaliteit voor superieure betrouwbaarheid
De Shock Wave subwoofer maakt gebruik van een spuitgegoten polypropyleen conus en een butylrubberen
rand voor uitzonderlijke precisie en sterkte, waardoor nauwkeurige, krachtige bastonen worden geproduceerd, zelfs
wanneer de muziek hard staat.
Hittebestendige 4-laags koperen dubbele 2-ohm spreekspoelen
De Shock Wave subwoofer 10" & 12" is voorzien van 2,58" hittebestendige 4-laags koperen
2-ohm spreekspoelen die bevestigd zijn aan een lineaire spider. Dit biedt meer aansluitmogelijkheden bij het
opzetten van uw systeem.
JBL-concurrerend afgestemd
De Shock Wave subwoofer is zorgvuldig afgestemd om een hoge SPL en lage vervorming te garanderen, conform de
kenmerkende JBL-geluidseisen.
Specs:
Subwoofer: 12" Polypropylene Driver
Power handling: 1000W RMS, 3000W peak
Sensitivity (2.83V@1m@1ohm): 94dB
Frequency response (-6dB): 20Hz – 250Hz
Nominal impedance: dual 2 ohms
Voice coil diameter: 2.58" (65.5mm)
Mounting Depth: 6-1/2" (165.0mm)
Cutout Hole: 10-13/16" (274.5mm)
| Artikelnummer | Shock Wave 1000W12 (Demo) |
|---|---|
| Merk: | JBL |
| Categorie: | Subwoofers |
| Conditie: | Demo |
| Variant: | Woofer met kist |
| Formaat: | 12 Inch |
| MAX vermogen: | 3000W |
| RMS Vermogen: | 1000W |
| Gevoeligheid: | 94dB |
| Impedantie: | 2x 2-Ohm |
| Inbouwdiepte: | 165mm |
| Frequentiebereik: | 20 - 250 Hz |
| Afmetingen: (LxBxH) | 43,5 x 60 x 36cm |