Hoge kwaliteit GLADEN RC 70c4BT 4-kanaals versterker met bluetooth module. LET OP: Op het internet wordt deze uitvoering bijna nergens aangeboden. De meeste concurrenten hebben de uitvoering zonder bluetooth module. De uitvoering zonder bluetooth module is aanzienlijk goedkoper. Deze versterker wordt aangeboden uit onze Retourdeals met hoge korting. Dit is een nieuwe versterker, slechts uitgepakt geweest. Wordt geleverd in originele doos, zonder High-Level stekker. Dit betekent dat signaal mogelijk is via RCA/tulpkabel of Bluetooth.
| Artikelnummer | RC 70c4BT (RT) |
|---|---|
| Merk: | GLADEN |
| Categorie: | Versterkers |
| Conditie: | Retourdeal |
| Aantal kanalen: | 4-Kanaals |
| RMS Vermogen 4x 4Ω | 68W |
| RMS Vermogen 4x 2Ω | 105W |
| RMS Vermogen 2x 4Ω | 210W |
| High Pass: | 0 - 200 Hz |
| Full Range: | 45 - 225 Hz |
| Afmetingen: (LxBxH) | 147 x 288 x 52 mm |
| Bass Remote Controller: | Nee, niet geschikt |
| RCA Output: | Nee |
| High Input: | Nee |
| Klasse: | AB |