Ground Zero 2.10SPL-1500.1
Ground Zero 2.10SPL-1500.1
SPL certified
For the true Basshead
Serieus vermogen voor zware bassen
incl
Prijs op aanvraag
Nog maar 4 beschikbaar!
U heeft het maximaal aantal te bestellen bereikt.
Helaas er is momenteel geen voorraad meer!
Blijf op de hoogte
Laat je e-mailadres achter en ontdek als eerste wanneer het product weer op voorraad is.
Voor 15:00 besteld = Direct verstuurd
brand-img-Ground Zero
OPRUIMING !!!
Niet meer leverbaar
Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Ben je klaar om je autorit te transformeren in een rijdende trilbox? Deze 10 inch Ground Zero GZIB 2.10SPL bundel is niet voor de voorzichtige luisteraar. Dit is een zorgvuldig samengestelde set waarbij de brute kracht van de versterker naadloos aansluit op de extreme belastbaarheid van de subwoofers. Veel audiosystemen missen diepe impact of vervormen zodra het volume omhoog gaat. Met deze bundel heb je daar geen last van. De dubbele behuizing is ontworpen voor maximale luchtverplaatsing en een diepe, fysiek voelbare bass. Om deze dubbele 10-inch subwoofers tot leven te wekken, hebben we de Ground Zero GZIA 1500.1 monoblock geselecteerd. Deze versterker levert de nodige reserves om de subs gecontroleerd en snoeihard te laten klappen, zonder dat de geluidskwaliteit verloren gaat. Deze set wordt geleverd inclusief bass remote controller en kabelset.
Vermogen subwoofer:
1400W MAX @ 2-Ohm
800-1000W RMS @ 2-Ohm
Vermogen versterker:
1900W MAX @ 1-Ohm
1530W RMS @ 1-Ohm
850W RMS @ 2-Ohm
Afmeting kist:
37 x 70 x 34cm (LxBxH)
Afmeting versterker:
168 x 295 x 49 mm (LxBxH)
Artikelnummer 2.10SPL-1500.1
Merk: Ground Zero
MAX vermogen: 1400W
RMS Vermogen: 1000W
Subsonic: 0 - 50 Hz
Low Pass: 30 – 250 Hz