Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
In car audio zijn levels om gebroken te worden en dat is precies het doel van deze bundelset. Krachtige 12'' inch Ground Zero GZNW 30SPL-D1, SPL subwoofer uit de NUCLEAR Series met gegoten aluminium korf en carbon design dust cap. Deze subwoofer voegt een goede 24kg geweld toe aan het gewicht van jouw auto. Met de meegeleverde Ground Zero GZCA 3000.M2 zware monoblock zijn vermogens tot wel 2900W-RMS te realiseren op een weerstand van 2 Ohm. De subwoofer vereist een nauwkeurig berekende kist op maat speciaal voor jouw auto. Raadpleeg de parameters in de handleiding hieronder voor begeleiding in het berekenen van de kist liter inhoud. Om alles goed aan te sturen wordt bij deze set een dikke 50mm2 kabelset geleverd.
LET OP: dit is geen beginners setje voor de gemiddelde luisteraar. het afstellen van deze versterker vereist de aandacht er goed bij te houden aangezien het bijzonder veel vermogen levert.
Vermogen subwoofer:
6000W MAX @ 2-Ohm
3000W - 4000W RMS @ 2-ohm
Vermogen versterker:
4000W MAX @ 2-Ohm
2900W RMS @ 2-Ohm
Afmeting versterker:
230 x 220 x 67 mm (LxBxH)
| Artikelnummer | 30SPLD1-3000.M2-50Q |
|---|---|
| Merk: | Ground Zero |
| MAX vermogen: | 6000W |
| RMS Vermogen: | 4000W |
| Low Pass: | 80 - 22.000 Hz |
| High Pass: | 15 - 80 Hz |
| Bass Boost: | 0-12dB (variabel) @ 30-70 Hz |
| Bass Remote Controller: | Ja, inclusief |
| High Input aansluiting: | Nee |
| RCA Output: | Nee |
| Klasse: | D |