Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Dit is ons zwaarste bundelset ooit samengesteld voor de Basshoofd die niet bang is voor permanente tinitus. Deze set bevat een Ground Zero GZNW 30XMAX-II, krachtige 12'' SPL subwoofer uit de NUCLEAR Series met gegoten aluminium korf en Xmax surround. Zware 24kg subwoofer goed voor 5000Wmax vermogen en 3000Wrms. Uitermate geschikt voor SPL competities om hoge decibel scores te behalen waarmee je met een beker in de kofferbak kunt wegrijden. Deze 2de generatie 30XMAX-II heeft superieure koeling en betere controle bij extreme uitslagen en langdurige, hoge SPL-belasting tegenover de eerste generatie 30XMAX. Met de meegeleverde Ground Zero GZCA 6000.M1 zware monoblock zijn vermogens tot wel 3250W-RMS te realiseren op een veilige weerstand van 2 Ohm zonder overbelasting. De subwoofer vereist een nauwkeurig berekende kist op maat speciaal voor jouw auto. Raadpleeg de parameters in de handleiding hieronder voor begeleiding in het berekenen van de kist liter inhoud. Om alles goed aan te sturen wordt bij deze set een dikke 50mm2 kabelset geleverd.
LET OP: dit is geen beginners setje voor de gemiddelde luisteraar. het afstellen van deze versterker vereist de aandacht er goed bij te houden aangezien het bijzonder veel vermogen levert.
Vermogen subwoofer:
5000W MAX @ 2-Ohm
3000W RMS @ 2-ohm
Vermogen versterker:
6200W MAX @ 1-Ohm
3250W RMS @ 2-Ohm
5000W RMS @ 1-Ohm
Afmeting versterker:
230 x 302 x 67 mm (LxBxH)
| Artikelnummer | 30XMAX-6000.M1-50Q |
|---|---|
| Merk: | Ground Zero |
| MAX vermogen: | 5000W |
| RMS Vermogen: | 3000W |
| Low Pass: | 80 - 22.000 Hz |
| High Pass: | 15 - 80 Hz |
| Bass Boost: | 0-12dB (variabel) @ 30-70 Hz |
| Bass Remote Controller: | Ja, inclusief |
| High Input aansluiting: | Nee |
| RCA Output: | Nee |
| Klasse: | D |