Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Met deze bundelset voeg je iets waardevols toe aan je huidige audio systeem. Waanzinnige JBL 12'' Subwoofer in originele behuizing waarmee je die snaarscherpe basstonen in je auto hoorbaar kunt maken. Voor de hoge tonen wordt een set 16,5cm JBL GX602 speakers meegeleverd met circa 10 meter speakerkabel voor connectie met de versterker. Deze speakers komen bovendien inclusief universele speakerringen / adapterringen om het installeren makkelijker te maken. De meegeleverde JBL GT60041 compacte 4-kanaals Full-Range versterker is voorzien van een High Input aansluiting voor OEM systemen en heeft tevens een Bass-EQ regeling op zowel de Front als Rear kanaal. Middels de HP/LP crossover functie kun je het geluid naar wens afstellen. Deze bundelset bevat een 20mm2 kabelset en tevens een Y-splitter om 4-kanalen aan kunnen sturen op dezelfde signaal lijn. Kortom, een waanzinnige set waarmee je jouw audio niveau naar een ander niveau tilt en dat alles voor een scherpe bundelprijs!
Vermogen subwoofer:
1000W MAX @ 4-Ohm
250W RMS @ 4-Ohm
Vermogen speakers:
180W MAX @ 2.3 Ohm
60W RMS @ 2.3 Ohm
Vermogen versterker:
1240W MAX Power
4x 65W RMS @ 4-Ohm
4x 90W RMS @ 2-Ohm
2x 180W RMS @ 4-Ohm
Afmetingen kist:
25 x 44 x 37cm (LxBxH)
Afmeting versterker:
133 x 187 x 50 mm (LxBxH)
Afmetingen speakers:
Formaat: 16,5cm
Inbouwdiepte: 52mm
| Artikelnummer | 1200B-GT60041-GX602 |
|---|---|
| Merk: | JBL |
| MAX vermogen: | 1000W |
| RMS Vermogen: | 250W |
| Low Pass: | 32 - 320 Hz |
| Full Range: | 32 - 320 Hz |
| Bass Boost: | 0-12dB (variabel) |
| Bass Remote Controller: | Nee, niet geschikt |
| High Input aansluiting: | Ja |
| RCA Output: | Nee |
| Klasse: | D |