JBL 1400BP-A600-20mm
JBL 1400BP-A600-20mm
Bereik vanaf 34 Hz
Inclusief Bass Controller
Bandpass behuizing met LED-verlichting
incl
Prijs op aanvraag
Nog maar 3 beschikbaar!
U heeft het maximaal aantal te bestellen bereikt.
Helaas er is momenteel geen voorraad meer!
Blijf op de hoogte
Laat je e-mailadres achter en ontdek als eerste wanneer het product weer op voorraad is.
Voor 15:00 besteld = Direct verstuurd
brand-img-JBL
Niet meer leverbaar
Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
*kleur kabels kan afwijken van de foto*
Vermogen subwoofer:
1400W MAX @ 4-Ohm
350W  RMS @ 4-Ohm
Vermogen versterker:
1200W MAX @ 2-Ohm
600W RMS @ 2-Ohm
350W RMS @ 4-Ohm
Afmeting kist:
41 x 47.5 x 39cm (LxBxH)
Afmetingen versterker:
220 x 180 x 51 mm (LxBxH)
Artikelnummer 1400BP-A600-20mm
Merk: JBL
MAX vermogen: 1400W
RMS Vermogen: 350W
Low Pass: 32 - 320 Hz
Bass Boost: 0-12dB (variabel) @ 45 Hz