JBL Basspack S122-GT50011
JBL Basspack S122-GT50011
Gerenommeerd merk
Inclusief Bass Controller
Gesloten behuizing voor strakke bassen
incl
Prijs op aanvraag
Nog maar 4 beschikbaar!
U heeft het maximaal aantal te bestellen bereikt.
Helaas er is momenteel geen voorraad meer!
Blijf op de hoogte
Laat je e-mailadres achter en ontdek als eerste wanneer het product weer op voorraad is.
Voor 15:00 besteld = Direct verstuurd
brand-img-JBL
Niet meer leverbaar
Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Deze stoere en stijlvolle JBL bundelset zal jouw bass niveau in de auto naar een heel ander niveau tillen. 2x12'' Inch JBL Stage122 subwoofers in 2x28L gesloten MDF behuizing voor strakke bassen zonder vertraging. De meegeleverde JBL STAGE GT50011 monoblock versterker zal elke watt uit deze 2 woofers halen. Deze bundelset speelt op een nette 500Wrms @2ohm aan échte vermogen. Elke audio kenner weet dat dit niet niks is. De versterker is voorzien van een instelbare bass boost tussen 30 en 100 Hz om de power zo te centreren daar waar nodig. Tevens met bass remote controller om de bass te bedienen vanuit de stoel. Bij deze set wordt een 20mm2 kabelset geleverd.
Vermogen subwoofer:
2000W MAX @ 2-Ohm
500W  RMS @ 2-Ohm
Vermogen versterker:
1220W MAX @ 2-Ohm
500W RMS @ 2-Ohm
Afmeting kist:
30 x 74,5 x 38,5cm (LxBxH)
Afmetingen versterker:
133 x 247 x 50 mm (LxBxH)
Artikelnummer S122-GT50011
Merk: JBL
MAX vermogen: 2000W
RMS Vermogen: 500W
Low Pass: 32 - 320 Hz