De Kenwood KAC-PS702EX uit de Performance Standard series vermogensversterkers biedt een uitstekende dynamiek, die de muziekweergave op het hoogste niveau leverd met een indrukwekkende bass weergave. Met Automatische inschakelfunctie door middel van signaaldetectie, variabel hoog- & laagdoorlaatfilter en een voedingcircuit opgebouwd met MOS-FET transistoren voor optimale prestaties.
| Artikelnummer | KAC-PS702EX (RT) |
|---|---|
| Merk: | Kenwood |
| Categorie: | Versterkers |
| Conditie: | Retourdeal |
| Aantal kanalen: | 2-Kanaals |
| MAX vermogen: | 500W |
| RMS Vermogen 2x 4Ω | 60W |
| RMS Vermogen 2x 2Ω | 70W |
| RMS Vermogen 1x 4Ω | 170W |
| Low Pass: | 80 Hz |
| Afmetingen: (LxBxH) | 167 x 230 x 56 mm |
| Bass Remote Controller: | Nee, niet geschikt |
| RCA Output: | Nee |
| High Input: | Ja |
| Klasse: | AB |