Kenwood KFC-W3010 subwoofer 10'' met enkelvoudige spreekspoelen, compatible met de meeste autoversterkers. Deze subwoofer is geschikt zowel in gepoorte als gesloten behuizing maar ook als Free-Air woofer. Hiervoor dien je wel de kofferbak goed te dempen voor de beste resultaat.
Kenmerken:
300mm Pearl Mica Injectie P.P. Konus Woofer
Afmetingen (BxHxD) 328 x 328 x 156mm
“Typhoon” Shape Rigid Diaphragm
Diameter Montagegat: 274mm
Urethaan conusophanging
Netto gewicht: 4.8kg
Dual Magnet Drive
Stalen mand
| Artikelnummer | KFC-W3010 (OT)* |
|---|---|
| Merk: | Kenwood |
| Categorie: | Subwoofers |
| Conditie: | Outlet |
| Variant: | Woofer los |
| Formaat: | 10 Inch |
| MAX vermogen: | 1000W |
| RMS Vermogen: | 200W |
| Gevoeligheid: | 93dB |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 135mm |
| Frequentiebereik: | 25 - 800 Hz |