Custom-Fit speakers met connector voor Renault, Opel en Volkswagen. Óók geschikt voor andere merken d.m.v. kabelschoen.
Standaard meegeleverd:
2 Coaxiale Luidsprekers
| Artikelnummer | TS-1301I (RT) |
|---|---|
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Luidsprekers |
| Conditie: | Retourdeal |
| Formaat: | 13cm |
| Soort speaker: | Coaxiaal 1-weg |
| MAX vermogen: | 130W |
| RMS Vermogen: | 25W |
| Gevoeligheid: | 90dB |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 45mm |
| Frequentiebereik: | 48 - 25.000 Hz |