Deze geweldige Pioneer A-series luidsprekers zijn ontworpen voor het upgraden van de originele OEM-luidsprekers. Speciaal ontwikkeld voor een diepe en rijkere bassgeluid met een lagere vervorming en hogere frequenties.
Standaard meegeleverd:
2 Luidsprekers
2 Speaker Grillen
| Artikelnummer | TS-A1370F (OT) |
|---|---|
| Merk: | Pioneer |
| Categorie: | Luidsprekers |
| Conditie: | Outlet |
| Formaat: | 13cm |
| Soort speaker: | Coaxiaal 3-weg |
| MAX vermogen: | 300W |
| RMS Vermogen: | 50W |
| Gevoeligheid: | 87dB |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 52mm |
| Frequentiebereik: | 40 - 36.000 Hz |