Massieve 12'' inch subwoofer van EDGE, type EDP122SPL-E6 voor de échte bassliefhebber. Krachtige subwoofer met een stoer uiterlijk.
Download hieronder de handleiding voor een overzicht van alle parameters.
Eigenschappen:
Surround: Big roll foam - stitched
Voice Coil: 45mm Copper winding
4 layer Black Aluminium voice coil
Top Plate: 13mm Black anodized
Terminal / Wire: 10AWG wire
Dual Y35 Ferrite magnets
Cone: Non pressed paper
Black polycotton spiders
T-Yoke: 10mm flat
Spider: 2pcs PC
Gasket: Rubber
| Artikelnummer | EDP 122SPL-E6 |
|---|---|
| Merk: | EDGE |
| Variant: | Woofer los |
| Formaat: | 12 Inch |
| MAX vermogen: | 3000W |
| RMS Vermogen: | 1500W |
| Gevoeligheid: | 84dB |
| Impedantie: | 2x 2-Ohm |
| Inbouwdiepte: | 175mm |
| Aansluitmogelijkheden: | 1-Ohm parallel / 4-Ohm in serie |