Maak kennis met de Xtreme Series-subwoofers van EDGE. Perfect voor wie op zoek is naar diepe, krachtige, straatdreunende bass. Deze subwoofer uit de Xtreme-serie is ontworpen met een combinatie van straatbass en wedstrijdbass in gedachten. Het is voorzien van een massieve triple stacked motorconstructies verdeeld over 3 soorten mandjes, allemaal gemaakt van gegoten aluminium sterkte en stijfheid. Gecombineerd met spinnen van polykatoen, gestikte stiften van klatergoud, niet geperste papieren conussen en 3 inch spreekspoelen. Verhoogde excursie op de lage bassen en een nog bredere schuimrand gecombineerd met de gloednieuwe, op maat gemaakte 2-delige exemplaar stofkap wat een unieke subwoofer oplevert. Als je de grenzen van excursie en SPL wilt verleggen dan is deze subwoofer uit de Xtreme-serie zijn de juiste hulpmiddel voor deze klus.
Eigenschappen:
In de VS gemaakte 4-laags zwarte aluminium spreekspoel
Dubbel gestikte rand van groot rolschuim
3” zwarte aluminium spreekspoelvormer
15mm zwart geanodiseerde bovenplaat
15mm zwart geanodiseerd plat T-juk
Op maat gemaakte IMPP-stofkap
Quad 10” zwarte nomex-spinnen
Drievoudige y35 ferrietmagneten
Niet-geperste papieren kegel
4 stuks zwarte NOMEX-spin
Veerbelaste connectoren
Parameters:
Equivalent Volume - Vas: 20.2L
Free Air Resonance - Fs: 33Hz
Mechanical Factor - Qms: 6.238
Electrical Factor - Qes: 0.529
Total Factor - Qts: 0.488
Moving Mass - Mms: 338g
Compliance - Cms: 67.19μ M/N
BI Factor - BI: 21.97 T
Voice Coil Inductance - Le: 158 mH
Diaphragm Area - Sd: 459CM2
DC Resistance - Re: 2*1.8 Ω
SPL: 84dB
| Artikelnummer | EDX12D2-E3 |
|---|---|
| Merk: | EDGE |
| Variant: | Woofer los |
| Formaat: | 12 Inch |
| MAX vermogen: | 4000W |
| RMS Vermogen: | 2000W |
| Gevoeligheid: | 84dB |
| Impedantie: | 2x 2-Ohm |
| Inbouwdiepte: | 196mm |
| Aansluitmogelijkheden: | 1-Ohm parallel / 4-Ohm in serie |