Ground Zero 16SPL-450.1M
Ground Zero 16SPL-450.1M
Klein maar dapper
Ultracompacte microversterker
Voor wie weinig ruimte wilt inleveren
incl
Prijs op aanvraag
Nog maar 5 beschikbaar!
U heeft het maximaal aantal te bestellen bereikt.
Helaas er is momenteel geen voorraad meer!
Blijf op de hoogte
Laat je e-mailadres achter en ontdek als eerste wanneer het product weer op voorraad is.
Voor 15:00 besteld = Direct verstuurd
brand-img-Ground Zero
OPRUIMING !!!
Niet meer leverbaar
Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Ervaar de kleinste 6,5'' Inch Ground Zero passieve subwoofer in een behuizing van slechts 13 x 41 x 28cm. Deze subwoofer is zowel staand inzetbaar als plat (down-firing) op zijn voetjes. Ideaal voor tussen de voorstoelen van bedrijfwagens of in de kofferbak van personen auto's waar ruimte zéér beperkt is. Deze subwoofer oogt schattig maar daar is niets van waar. Met zijn relatief krachtige 450W-RMS échte vermogen komt deze subwoofer meer dan goed terecht in zijn bass-reflex behuizing. Om fysieke schade te voorkomen aan de subwoofer is deze voorzien van beschermbeugels. Naast een kleine subwoofer hoort ook een kleine versterker. Daar is ook ''ruimte'' voor gemaakt met de meegeleverde Ground Zero GZRA 450.1-MICRO versterker met een afmeting van slechts 8x14cm. Deze ultra kleine versterker levert een knappe 480Wrms échte vermogen op 1-Ohm en heeft een Subsonic filter aan boord vanaf 15 Hz. Het komt met originele bass remote controller om te boosten vanuit de bestuurdersstoel en word geleverd met kabelboom en complete kabelset.
Vermogen subwoofer:
700W MAX @ 1-4Ohm
450W RMS @ 1-4Ohm
Vermogen versterker:
640W MAX @ 1-Ohm
480W RMS @ 1-Ohm
Afmeting kist:
13 x 41 x 28cm (LxBxH)
Afmeting versterker:
82 x 142 x 40 mm (LxBxH)
Artikelnummer 16SPL-450.1M
Merk: Ground Zero
MAX vermogen: 700W
RMS Vermogen: 450W
Subsonic: 10 - 50 Hz
Low Pass: 50 - 250 Hz
Phase Control: 0-180° (variabel)
Bass Boost: 0-12dB (variabel) @ 50 Hz