Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Veel power, weinig ruimte. Dat is de ideale setup. En deze Ground Zero bundelset is het bewijs dat dit mogelijk is. De gepoorte behuizing van slechts 24 x 44 x 28cm maakt deze dual voice coil 8'' Inch SPL subwoofer een genot om naar te luisteren. Met de meegeleverde krachtige monoblock versterker kun je middels de Subsonic filter al vanaf de bodem van 0 Hz tot 50 Hz filteren om de woofer niet alleen veilig af te stellen maar ook piekfijn te tunen. Met behulp van de Lowpass al vanaf 30 Hz kun je de bass centreren op die heerlijke frequenties die missen in elke OEM audio installatie. Heb je zin om soms even te pronken dan kun je de bass boost opendraaien vanuit de bestuurdersstoel via de meegeleverde Bass Remote Controller. Bij de bundelset wordt een 20mm2 kabelset geleverd voor een topnotch power en massa connectie voor jaren speelplezier. Kortom, een perfect gecombineerde set van een wereldberoemd merk, met veel power, compact in formaat en een prijs waar je dit écht niet voor kan laten liggen.
Vermogen subwoofer:
1000W MAX @ 1-4 Ohm
600W RMS @ 1-4 Ohm
Vermogen versterker:
700W MAX @ 1-Ohm
580W RMS @ 1-Ohm
Afmeting kist:
24 x 44 x 28cm (LxBxH)
Afmeting versterker:
168 x 212 x 49 mm (LxBxH)
| Artikelnummer | Ground Zero 20SPL-500.1 |
|---|---|
| Merk: | Ground Zero |
| MAX vermogen: | 1000W |
| RMS Vermogen: | 600W |
| Subsonic: | 0 - 50 Hz |
| Low Pass: | 30 – 250 Hz |
| Phase Control: | 0-180° (variabel) |
| Bass Boost: | 0-12dB (variabel) @ 30-80 Hz |
| Bass Remote Controller: | Ja, inclusief |
| High Input aansluiting: | Ja |
| RCA Output: | Nee |
| Klasse: | D |