Ground Zero 25SPL-700.1M
Ground Zero 25SPL-700.1M
Inclusief Bass Controller
Complete set voor een bass upgrade
Voor een harde en snelle bass response
incl
Prijs op aanvraag
Nog maar 1 beschikbaar!
U heeft het maximaal aantal te bestellen bereikt.
Helaas er is momenteel geen voorraad meer!
Blijf op de hoogte
Laat je e-mailadres achter en ontdek als eerste wanneer het product weer op voorraad is.
Voor 15:00 besteld = Direct verstuurd
brand-img-Ground Zero
OPRUIMING !!!
Niet meer leverbaar
Scoor nu bundelvoordeel uit deze set, speciaal door ons samengesteld:
Ervaar keiharde bass met deze geweldige 10'' Inch Ground Zero GZRB 25SPL  subwoofer in originele GZ gepoorte MDF behuizing voor geluid op competitie niveau. Deze subwoofer zal niet teleurstellen met zijn prestaties. Elk nummer zal anders klinken. Muziek luisteren was nog nooit zo leuk als met deze set. Inclusief Ground Zero GZRA 700.1-MICRO Ultracompacte monoblock (micro-versterker) met klasse D-circuit, geïntegreerd actief crossoverfilter, bass remote controller en automatische inschakelfunctie. Deze versterker past overal vanwege zijn kleine formaat van slechts 82 x 167 x 40 mm. Klein in formaat, groot in power, rijk aan filters en betaalbaar in prijs. Met deze versterker haal je letterlijk en figuurlijk alles uit de subwoofer. Inclusief kabelset om direct aan de slag te kunnen.
Vermogen subwoofer:
1000W MAX @ 1-4Ohm
600W RMS @ 1-4Ohm
Vermogen versterker:
900W MAX @ 1-Ohm
700W RMS @ 1-Ohm
Afmeting kist:
28 x 48 x 31cm (LxBxH)
Afmeting versterker:
82 x 167 x 40 mm (LxBxH)
Artikelnummer 25SPL-700.1M
Merk: Ground Zero
MAX vermogen: 1000W
RMS Vermogen: 600W
Subsonic: 10 - 50 Hz
Low Pass: 50 - 250 Hz
Phase Control: 0-180° (variabel)
Bass Boost: 0-12dB (variabel) @ 50 Hz