Het Harman/Kardon Flow Component System is ontworpen om ware audioluxe te leveren. De aluminium Deep Ceramic Composite conussen (DCC) in combinatie met Plus One™-technologie zorgen voor een natuurlijke en gedetailleerde geluidservaring. Het compacte externe crossover-netwerk zorgt ervoor dat het 6-1/2″ 2-weg componentsysteem kan functioneren als een volledig 3-weg systeem met de toevoeging van de 3″ Harman/Kardon Flow middentoner. Elk onderdeel van het systeem is zorgvuldig ontworpen om visuele uitmuntendheid en een onberispelijke audioprestatie te leveren. De aluminium Deep Ceramic Composite (DCC) conussen zorgen voor een beperkte laagdemping die conus-breakup-modi buiten de doorlaatband duwt, waardoor de driver een ideale zuigerbeweging over het hele bereik kan behouden. Pure audioperfectie.
Kenmerken:
Aluminium diepe keramische composietconussen met Plus One™-technologie
3/4″ edge-driven zijden dome-tweeter voor 40 kHz hoge resolutie
Specifiek ondiep ontwerp voor meer montagemogelijkheden
Elegant ID-ontwerp dat past bij jouw premium auto
Hooggevoelige 3″ midrange-luidspreker
3-weg upgrademogelijkheden
Standaard meegeleverd:
2 luidsprekers
2 tweeters
2 crossovers 3-weg
Aansluitmaterialen
| Artikelnummer | Flow 600CF |
|---|---|
| Merk: | Harman Kardon |
| Formaat: | 17,5cm |
| Soort speaker: | Composet 2-weg |
| MAX vermogen: | 360W |
| RMS Vermogen: | 120W |
| Gevoeligheid: | 91dB |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 60mm |
| Frequentiebereik: | 45 - 40.000 Hz |