Nergens anders te koop. Deze prachtige, zeldzaam te noemen Infinity Kappa 103WDSSI subwoofer. Exclusief showmodel, nooit gebruikt en hagelnieuw. Wordt geleverd zonder originele doos en ring. De foto's omschrijven de staat van deze parel.
Fabrieksomschrijving:
Ervaar de auto-audio van Infinity. Innovatieve materialen en baanbrekende technologie hebben Infinity-producten altijd een voorsprong gegeven op de concurrentie. Van de Kappa-subwoofers kunt u een extreem hoog vermogen verwachten, dus wees voorbereid op een nauwkeurigheid en detailniveau dat u versteld zal doen staan. De subwoofers uit de Kappa-serie zijn voorzien van SSI (Selectable Smart Impedance), een exclusieve impedantieselector van HARMAN waarmee u met één druk op de knop kunt kiezen tussen een impedantie van 2 of 4 ohm. Infinity's gepatenteerde aero-koelingsontwerp houdt de spreekspoel koel en optimaliseert tegelijkertijd het vermogen en de betrouwbaarheid op lange termijn. Tot slot zijn de akoestisch gedempte glasvezelconussen ontworpen om vervorming en ongewenste artefacten te minimaliseren. Meer prestaties en flexibiliteit: u krijgt beide wanneer u kiest voor een Infinity Kappa-subwoofer.
Kenmerken:
10" subwoofer 2-Ohm of 4-Ohm aan te sluiten.
Piekvermogen: 1350 watt
RMS vermogen: 450 watt
Glasvezelconus
Rubberen rand
Aero-koelende, extra grote spreekspoel
Hoogwaardige geïntegreerde push-terminals
Aansluitklemmen geschikt voor luidsprekerkabels tot 8 gauge
2" hittebestendige spreekspoel
10,25 mm Xmax
Frequentiebereik: 30 - 175 Hz
Slim selecteerbare impedantie: 2 of 4 ohm
Resonantiefrequentie (Fs): 45,4 Hz
Gevoeligheid: 91 dB
Aanbevolen volume gesloten behuizing: 22 liter
Aanbevolen volume basreflexbehuizing: 42 liter
Inbouwdiepte: 16cm
| Artikelnummer | Kappa 103WDSSI (Showmodel) |
|---|---|
| Merk: | Infinity |
| Categorie: | Subwoofers |
| Conditie: | Showmodel |
| Variant: | Woofer los |
| Formaat: | 10 Inch |
| MAX vermogen: | 1350W |
| RMS Vermogen: | 450W |
| Gevoeligheid: | 91dB |
| Impedantie: | 2/4 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 160mm |
| Frequentiebereik: | 30 - 175 Hz |