Deze geweldige 12 inch JBL Stage 1200B subwoofer is voorzien van een origineel fabrieks-af berekende MDF kist met beschermbeugels en logo aan de bovenkant. Met een knap vermogen van 1000Wmax en 250Wrms is deze 4-ohm subwoofer vrijwel geschikt voor elke versterker. De behuizing is gemaakt van 5/8" MDF en afgestemd om de prestaties van de subwoofer te maximaliseren, zodat je kunt rekenen op een indrukwekkende low-end punch.
| Artikelnummer | Stage 1200B |
|---|---|
| Merk: | JBL |
| Variant: | Woofer met kist |
| Formaat: | 12 Inch |
| MAX vermogen: | 1000W |
| RMS Vermogen: | 250W |
| Gevoeligheid: | 91dB |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Frequentiebereik: | 34 - 200 Hz |
| Afmetingen: (LxBxH) | 25 x 44 x 37cm |