De JBL Stage1 61CSF biedt de bekende JBL-sound voor een betaalbare prijs. Dit twee-weg composet is voorzien van midbass speakers met polypropyleen conus welke een uitstekende lage- en middentonen leveren, en PEI balanced dome tweeters die heldere en scherpe hoge frequenties produceren. Hiermee krijg je een volledige geluidsweergave waar je tijdens iedere autorit blij van wordt.
Standaard meegeleverd:
2x Speakers
2x Tweeters
2x Inline filters
| Artikelnummer | Stage1 61CFS (OT)* |
|---|---|
| Merk: | JBL |
| Categorie: | Luidsprekers |
| Conditie: | Outlet |
| Formaat: | 16,5cm |
| Soort speaker: | Composet 2-weg |
| MAX vermogen: | 225W |
| RMS Vermogen: | 45W |
| Gevoeligheid: | 91dB |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 58mm |
| Frequentiebereik: | 55 - 20.000 Hz |