Deze bomvolle Ground Zero GZCS 25SUB-ACT actieve behuizing met 25 cm / 10″ subwoofer heeft een bovengemiddeld krachtige ingebouwde versterker van maar liefst 320Wrms. Ook aan boord is een 15 - 50 Hz Subsonic en variabele 0-12dB @50 Hz Bass Boost functie met aansturing via de Bass Remote Controller vanuit de bestuurders stoel en tevens een High Input aansluiting voor OEM radio's ? Bovendien heeft deze subwoofer een Quik Release functie waarmee je de stroom en massa met 1 klik kunt bevestigen om zo de subwoofer snel in en uit de kofferbak te halen. Deze subwoofer is een perfecte oplossing voor iedereen die weinig ruimte heeft maar niet wil inleveren in kwaliteit.
Voor meer details download hieronder de handleiding
| Artikelnummer | GZCS 25SUB-ACT |
|---|---|
| Merk: | Ground Zero |
| Variant: | Actieve subwoofer |
| Formaat: | 10 Inch |
| MAX vermogen: | 430W |
| RMS Vermogen: | 320W |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Low Pass: | 50 - 150 Hz |
| Phase Control: | 0-180° (traploos) |
| Bass Boost: | 0-12dB (variabel) |
| Afmetingen: (LxBxH) | 33 x 46 x 16cm |
| Bass Remote Controller: | Ja, inclusief |
| High Input: | Ja |
| Klasse: | D |