Ground Zero GZIW 200 hoogwaardige 8'' Inch subwoofer met solide 3D HQPP-conus met een maximaal vermogen van 100W en 200Wrms.
Kenmerken:
Polycot-spider
Push-aansluiting
Klippel®-geoptimaliseerd
2-inch koperen spreekspoel
Duurzame rubberen rand
HQPP-conus met 3D-structuur
Resonantievrije stalen behuizing
Hoogwaardige 8-inch subwoofer
Afmetingen:
Buitendiameter: 211mm
Inbouwdiepte: 100 mm
Uitsparing: 182mm
Advies behuizing:
Zie handleiding hieronder bij ''Downloads''
Parameters:
Re 3.7 Ohm / ohms
Fs 32 Hz
Qms 6.53
Qes 0.47
Qts 0.44
Vas 23.6 L / 0.83 cu.ft.
Le 1.50 mH
Mms 62.6 gr
BL 10.11
Xmax 20 mm / 0.79"
| Artikelnummer | GZIW 200 |
|---|---|
| Merk: | Ground Zero |
| Variant: | Woofer los |
| Formaat: | 8 Inch |
| MAX vermogen: | 400W |
| RMS Vermogen: | 200W |
| Gevoeligheid: | 87dB |
| Impedantie: | 4 Ohm |
| Inbouwdiepte: | 100mm |